O Katalogu

O Katalogu Open Garden

Katalog to też organizacje związane z prawami człowieka i ochroną środowiska. To miejsce spotkania różnych idei.

To miejsce, które ma za cel przedstawienie różnorodności naszego kraju, Europy i świata. Różnorodności bez orzekania, oceniania czy też w jakiś sposób wyróżniania. Jest to ogród, w którym każda roślina ma swoją wartość. Będziemy dbać o to by nic nie zakłóciło rozwoju naszego Projektu.
Jednakże bez Waszego wsparcia nie damy rady sami prowadzić tak dużego projektu. W tej chwili jest ponad 100 wpisów prezentujących mniejszość niemiecką oraz związki religijne i organizacje buddyjskie. Jest to początek naszej drogi. Naszej pracy. Mam nadzieję, że pomożecie nam w tym dziele poprzez dostarczanie wiedzy na temat swojej grupy, organizacji., instytucji. Zachęcamy do aktywnego włączenia się, Nikt nie zna Was lepiej niż Wy sami. Każdy obecny wpis jest tylko propozycją a ostateczny kształt jego zależy od Was. Chcielibyśmy, aby one się zmieniały, jak zmieniają się Wasze grupy.
Znajdziecie w katalogu, w tej chwili, to co udało nam się wyszperać w necie. Docelowo pragniemy by to co jest zamieszczone w katalogu płynęło bezpośrednio od Grup, które są tematem naszego katalogu.
Nasz Projekt Otwarty Ogród zbudowany jest z kilku elementów. Każdy z nich jest z sobą powiązany Ideą, o której już była mowa. W tej chwili jesteście gośćmi na naszym Portalu. Złożony on jest z dwóch części. Chcielibyśmy, aby one ze sobą współgrały a może i dyskutowały. Każda grupa prezentująca się w Katalogu będzie mogła publikować swoje materiały publicystyczne, promocyjne na stronie www.opengarden.pl
Chcielibyśmy umożliwić Wam artykułowanie swoich postulatów potrzeb i ambicji.
Chcemy promować dialog i współpracę między różnymi grupami społecznymi i kulturowymi. Chcemy pokazać bogactwo i piękno różnorodności ludzkiej. Chcemy być mostem łączącym ludzi o różnych poglądach i wartościach. Chcemy być otwarci na nowe pomysły i inicjatywy.
Katalog Opengarden.pl to nie tylko baza danych o mniejszościach i organizacjach działających na rzecz praw człowieka i ochrony środowiska. To także platforma komunikacyjna i edukacyjna. To miejsce, gdzie możecie się zaprezentować, podzielić się swoimi doświadczeniami i opiniami, poznać innych ludzi i nawiązać kontakty.
Aby nasz Projekt Otwarty Ogród mógł się rozwijać i spełniać swoją misję, potrzebujemy Waszego wsparcia i zaangażowania. Zapraszamy Was do współtworzenia naszego katalogu poprzez dostarczanie informacji o Waszych grupach, organizacjach i instytucjach. Zachęcamy Was do aktualizowania swoich wpisów i publikowania swoich materiałów na naszej stronie www.opengarden.pl
Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i propozycje dotyczące naszego Projektu. Chcemy się od Was uczyć i razem z Wami budować lepszy świat.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist